Location : Home > H > HM71-30680LFTR
HM71-30680LFTR
Share on FacebookShare on Facebook
HM71-30680LFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM71-30680LFTR INDUCTOR 68UH SMD 46870 TT /BI NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HM71-30680LFTR INDUCTOR 68UH SMD 46870 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM71-30680LFTR INDUCTOR 68UH SMD 46870 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8412NG Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
8412NG EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN TUBEAXIAL 80X25.4MM 12V Futune Electronics Co.Limitd
8412NG EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN TUBEAXIAL 80X25.4MM 12V TPC Global Service Co.Ltd.