Location : Home > A > ATS-21F-148-C1-R0
ATS-21F-148-C1-R0
2SD1994ARA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 1A MT-2
2SD1994ARA IC 36961 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SD1994ARA STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VHF85-14IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules RECT BRIDGE 1PH 1400V PWS-E-1
VHF85-14IO7 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VHF85-14IO7 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VHF85-14IO7 IXYS 1629 15+ RECT BRIDGE 1PH 1400V PWS-E-1 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-19E-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-08E-47-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
FCB20N60FTM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 20A D2PAK
FCB20N60FTM 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FCB20N60FTM FAIRCHILD 10030 14-15+ TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FCB20N60FTM Fairchild 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-03A-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ELB-1A002 Filters RF Filters FILTER BAND PASS 2.45GHZ SMD
ELB-1A002 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELB-1A002 865497 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
9913-9MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.354" (9.00mm) Natural
9913-9MM Factory 1000 2012+ smd Obama Resources Group
9913-9MM IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9913-9MM S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
9250-826 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82mH Shielded Wirewound Inductor 11mA 618 Ohm Max Axial
9250-826 Bourns 46890 1525+ CHOKE RF MOLDED 82000UH FERRITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9250-826 Electronics 26850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
9250-826 IC 38891 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2500R-20G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680¦ÌH Unshielded Molded Inductor 97mA 13.7 Ohm Max Axial
2500R-20G Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
2500R-20G Electronics 25090 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2500R-20G IC 37171 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2300HT-120-H-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 22.4A 6 mOhm Max Radial
2300HT-120-H-RC Bourns 48150 1525+ INDUCTOR TOROID 12UH 15 HORZ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2300HT-120-H-RC Bourns 48150 1525+ INDUCTOR TOROID 12UH 15 HORZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2300HT-120-H-RC IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2300HT-120-H-RC JW Miller A Bourns Company 15000 12+ INDUCTOR TOROID 12UH 15 HORZ Evergreen Electronics Co.,Ltd
4470-08K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.9¦ÌH Unshielded Molded Inductor 3.1A 50 mOhm Max Axial
4470-08K API Delevan 47170 1525+ COIL RF 3.9UH MOLDED UNSHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4470-08K Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4307R-685K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8mH Shielded Molded Inductor 54mA 111 Ohm Max Axial
4307R-685K Electronics 27189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0819R-40K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Molded Inductor 150mA 2.1 Ohm Max Axial