Location : Home > H > HM2E30PH5001LF
HM2E30PH5001LF
M39003/01-5047/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 5% 35V AXIAL
M39003/01-5047/TR IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5047/TR NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R227K010LZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10V 10% 2824
T95R227K010LZAL NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R227K010LZAL Vishay Sprague 905000 1525+ CAP TANT 220UF 10V 10 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R227K010LZAL Vishay Sprague 915000 NEW RoHS CAP TANT 220UF 10V 10 2824 FindCores Electronics Inc.
T95S685K6R3CZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 1507
T95S685K6R3CZSL IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S685K6R3CZSL NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S685K6R3CZSL Vishay Sprague 1432100 15+ CAP TANT 6.8UF 6.3V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9925650000 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 500MA 480VAC 110VDC