Location : Home > T > T95R227K010LZAL
T95R227K010LZAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R227K010LZAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R227K010LZAL CAP TANT 220UF 10V 10 2824 1411300 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R227K010LZAL CAP TANT 220UF 10V 10 2824 905000 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R227K010LZAL CAP TANT 220UF 10V 10 2824 915000 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
219-3-1-66-5-2-20-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC
219-3-1-66-5-2-20-V Sensata Technologies/Airpax 137950 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
219-3-1-66-5-2-20-V Sensata Technologies/Airpax 137950 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
219-3-1-66-5-2-20-V Sensata Technologies/Airpax 57759 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com