Location : Home > H > HI16005000J0G
HI16005000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HI16005000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L77SDB25S1ACH4RC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DTS20F17-8PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
JT06RE18-32P Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 32C 32#20 PIN PLUG
CA00COMPG16S-1SBF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CAB 7C 7#16S SKT RECP
1-553402-3 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CONN CHAMP SHIELD RCPT 50POS
T38521-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38521-23-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38521-23-0 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV8185151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTV8185151 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV8185151 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV8185151 On Shore Technology Inc. 147230 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
929715-11-01-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Gold
929715-11-01-EU 3M 147150 2016+ CONN HEADER 2POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929715-11-01-EU 3M 299130 2016+ CONN HEADER 2POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-11-01-EU IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1614370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1614370000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1614370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 8POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1614370000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
ELFH11250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
ELFH11250 39554 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELFH11250 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 11POS .200 VERT BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1014150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 5POS TPC Global Service Co.Ltd.
1014150000 Weidmuller 147830 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014150000 Weidmuller 277810 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0351840590 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1004212 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips WARNING PLATE W/SCREWS 8MM
1004212 Phoenix Contact 157280 2016+ WARNING PLATE W/SCREWS 8MM Unitronix Electronics Limited
1004212 Phoenix Contact 289070 2016+ WARNING PLATE W/SCREWS 8MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387090458 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 14 ASY
1973420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1973420000 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1973420000 Weidmuller 147840 2016+ SCD 3.81/06/90F 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
2-2106124-8 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022173086 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold