Location : Home > J > JT06RE18-32P
JT06RE18-32P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVS06RK-13-4PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CN0966B20G28PN-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
2500030 Connectors, Interconnects Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules CONNECTOR 3-PIN
1-640443-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 18POS 28AWG MTA100
SFH213-PPJC-D32-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET .100" 64POS
640431-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 5POS 18AWG MTA156
65817-013LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
65817-013LF Amphenol FCI 157650 2016+ CONN RECPT 16POS 2.54MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
65817-013LF Amphenol FCI 287330 2016+ CONN RECPT 16POS 2.54MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5431851 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431851 N/A 97 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5431851 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431851 Phoenix Contact 287730 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-101T03LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-101T03LF Amphenol FCI 147150 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77311-101T03LF Amphenol FCI 299130 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-101T03LF IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1639730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639730000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639730000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0809858:0031 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0809858:0031 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1147740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole