Location : Home > G > GTCL01F28-12SW-A24
GTCL01F28-12SW-A24
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0967C22S32PNY240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108B24-6PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#12 PIN PLUG
97-3106B28-21SY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 37C 37#16 SKT PLUG
GTC030R28-7SX Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#4 SKT RECP
DEM9PA173K87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
T38418-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38418-26-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38418-26-0 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1942675 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1942675 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1942675 Phoenix Contact 146930 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1942675 Phoenix Contact 289110 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430713-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430713-25-0 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67997-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67997-112 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 12POS .100 STR 30AU Power Agency Co.,Ltd