Location : Home > G > GTC030R28-7SX
GTC030R28-7SX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN1021A24G57S9-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
025-0470-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN DUST CAP SZ 28
10-036675-010 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories ER 10S/10SL GASKET TYPE R
72547-002LF Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 20 Position Plug Connector SCA-2 Board Edge, Straddle Mount Solder
72547-002LF FCI 8000 2012+ CONN PLUG SCA2 20POS STRADDLE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MS3471W24-61SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3106B28-18PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 PIN PLUG
SSQ-126-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1955837 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1955837 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955837 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1955837 Phoenix Contact 288930 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
03T-WPJV-2-RM Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.197" (5.00mm)
03T-WPJV-2-RM JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING TAB 3POS RED 5MM EKT Electronics Co., Ltd
03T-WPJV-2-RM JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING TAB 3POS RED 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
03T-WPJV-2-RM JST Sales America Inc. 287370 2016+ CONN HOUSING TAB 3POS RED 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM18750200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM18750200J0G Amphenol FCI 157730 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM18750200J0G IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM18750200J0G NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1400201:0551 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
0804552:0061 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM MARKER
0804552:0061 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM MARKER Unitronix Electronics Limited
0804552:0061 Phoenix Contact 288470 2016+ TERM MARKER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0625-51 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-009-10-001101 Preci-Dip 156950 2016+ CONN HDR 9POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-009-10-001101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN HDR 9POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926382-01-02-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
926382-01-02-I 3M 157140 2016+ CONN HEADER 4POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
926382-01-02-I 3M 279110 2016+ CONN HEADER 4POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926382-01-02-I IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350-80-115-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
350-80-115-01-609101 Preci-Dip 146960 2016+ CONN HDR 8POS 0.200 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-115-01-609101 Preci-Dip 288090 2016+ CONN HDR 8POS 0.200 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-003-10-458101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-003-10-458101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
11JQ-ST Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin