Location : Home > G > GRM2196P2A7R2DZ01D
GRM2196P2A7R2DZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196P2A7R2DZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196P2A7R2DZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 7.2pF 100volt P2H +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196P2A7R2DZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 7.2pF 100volt P2H +/ 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196P2A7R2DZ01D CAP CER 7.2PF 100V P2H 0805 808400 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196P2A7R2DZ01D CAP CER 7.2PF 100V P2H 0805 703200 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.