Location : Home > 1 > 12065C273KHT1A
12065C273KHT1A
Share on FacebookShare on Facebook
12065C273KHT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12065C273KHT1A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.027pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12065C273KHT1A CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 1206 1520300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12065C273KHT1A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.027pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
12065C273KHT1A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.027pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-E-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Brown 0.125" (3.18mm) 25' (7.622m)