Location : Home > G > GRM033R70J103KA01J
GRM033R70J103KA01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R70J103KA01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R70J103KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 6.3 volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GRM033R70J103KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 6.3 volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GRM033R70J103KA01J CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201 1335200 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com