Location : Home > 3 > 381LX181M350J022
381LX181M350J022
Share on FacebookShare on Facebook
381LX181M350J022 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX181M350J022 CAP ALUM 180UF 20 350V SNAP 1521500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
381LX181M350J022 CAP ALUM 180UF 20 350V SNAP 88690 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
381LX181M350J022 standard package with RoHS 43840 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LX181M350J022 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd