Location : Home > G > GRM0335C1H620GA01D
GRM0335C1H620GA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1H620GA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H620GA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 62pF 50volts C0G +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM0335C1H620GA01D CAP CER 62PF 50V 2 NP0 0201 694800 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0335C1H620GA01D CAP CER 62PF 50V 2 NP0 0201 589600 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM0335C1H620GA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 62pF 50volts C0G +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd