Location : Home > L > LDM2G391MERAGA
LDM2G391MERAGA
Share on FacebookShare on Facebook
LDM2G391MERAGA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDM2G391MERAGA CAP ALUM 390UF 20 400V RADIAL 782600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LDM2G391MERAGA 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LDM2G391MERAGA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 390uF 85c 25x60x8.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd