Location : Home > G > GRM0335C1H430GD01D
GRM0335C1H430GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1H430GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H430GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 43pF 50Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0335C1H430GD01D CAP CER 43PF 50V 2 NP0 0201 899300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.