Location : Home > 1 > 1210CC273MAT9A
1210CC273MAT9A
Share on FacebookShare on Facebook
1210CC273MAT9A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1210CC273MAT9A CAP CER 27000PF 20 630V X7R 121 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
1210CC273MAT9A CAP CER 27000PF 20 630V X7R 121 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1210CC273MAT9A CAP CER 0.027UF 630V X7R 1210 1235400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1210CC273MAT9A CAP CER 0.027UF 630V X7R 1210 579400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com