Location : Home > G > GRM0335C1H2R0BA01D
GRM0335C1H2R0BA01D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GRM0335C1H2R0BA01D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GRM0335C1H2R0BA01D Murata 0201 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GRM0335C1H2R0BA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H2R0BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.0pF 50volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM0335C1H2R0BA01D CAP CER 2PF 50V NP0 0201 697600 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0335C1H2R0BA01D CAP CER 2PF 50V NP0 0201 592400 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM0335C1H2R0BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.0pF 50volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd