Location : Home > B > BFC246806155
BFC246806155
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246806155 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246806155 CAP FILM 1.5UF 10 100VDC RAD 1522700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246806155 CAP FILM 1.5UF 10 100VDC RAD 877400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246806155 Film Capacitors 1.5uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com