Location : Home > G > GR331CD72E683KW03L
GR331CD72E683KW03L
Share on FacebookShare on Facebook
GR331CD72E683KW03L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GR331CD72E683KW03L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.068uF 250volt X7T 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GR331CD72E683KW03L CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206 1550700 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GR331CD72E683KW03L CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206 894700 Murata Electronics North Ameri 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GR331CD72E683KW03L CAP CER 0.068UF 250V X7T 1206 8000 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd