Location : Home > B > BFC237669333
BFC237669333
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237669333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237669333 CAP FILM 33NF 3.5 630VDC RAD 1443300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237669333 CAP FILM 33NF 3.5 630VDC RAD 795300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-155-11 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE SHIELD TERMINATOR
B-155-11 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B-155-11 TE Connectivity Raychem Cable 139670 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
1300950198 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips PJ62 JUNIOR DUTY FLEX EYE 10"
RS80E821MDN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H