Location : Home > G > GQM22M5C2H820JB01L
GQM22M5C2H820JB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H820JB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H820JB01L CAP CER 82PF 500V 5 NP0 1111 888200 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GQM22M5C2H820JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 82pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
GQM22M5C2H820JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 82pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GQM22M5C2H820JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 82pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GQM22M5C2H820JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 82pF Learn 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com