Location : Home > G > GQM22M5C2H680JB01L
GQM22M5C2H680JB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H680JB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H680JB01L CAP CER 68PF 500V 5 NP0 1111 888300 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GQM22M5C2H680JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 68pF Learn 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
GQM22M5C2H680JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 68pF Learn 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GQM22M5C2H680JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 68pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com