Location : Home > G > GQM1885C2A6R2CB01D
GQM1885C2A6R2CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GQM1885C2A6R2CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM1885C2A6R2CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.2pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GQM1885C2A6R2CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.2pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GQM1885C2A6R2CB01D CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 807300 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.