Location : Home > G > GQM1885C2A3R0CB01D
GQM1885C2A3R0CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GQM1885C2A3R0CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM1885C2A3R0CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3.0pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GQM1885C2A3R0CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3.0pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GQM1885C2A3R0CB01D CAP CER 3PF 100V NP0 0603 808000 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSS2.5 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGLASS 2.5MM BRD SLV WHITE