Location : Home > G > GQM1885C2A2R2BB01D
GQM1885C2A2R2BB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GQM1885C2A2R2BB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM1885C2A2R2BB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.2pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GQM1885C2A2R2BB01D CAP CER 2.2PF 100V NP0 0603 797200 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GQM1885C2A2R2BB01D CAP CER 2.2PF 100V NP0 0603 902400 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.