Location : Home > M > MAL215370221E3
MAL215370221E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL215370221E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL215370221E3 CAP ALUM 220UF 20 35V SMD 77990 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MAL215370221E3 CAP ALUM 220UF 20 35V SMD 1350100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115150003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD