Location : Home > G > GP10DE-M3/73
GP10DE-M3/73
Share on FacebookShare on Facebook
GP10DE-M3/73 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5387AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 190V 5W SMBJ
SMBJ5387AE3/TR13 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5387AE3/TR13 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX85C10-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
BZX85C10-TAP TEMIC 81521 12+ originalnew? IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2N7228U Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V SMD1
2N7228U IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2N7228U MICROSEMI 10000 2013+ N-CHANNEL MOSFET WLParts Electronics ltd
2N7228U MICROSEMI 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
2N7228U MICROSEMI 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
RU 3AV Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1.5A AXIAL
RU 3AV NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RU 3AV IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RU 3AV NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986799-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
P-200-50002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
P-200-50002 38904 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
P-200-50002 Distributor 156050 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
P-200-50002 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P-200-50002 STOCK 43200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
323758 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323758 Original 39746 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
323758 Semiconductor 19155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
323758 STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
416F37025IKT Crystals and Oscillators Crystals 37MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F37025IKT CTS-Frequency Controls 31605 1538+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F37025IKT CTS-Frequency Controls 57029 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37025IKT CTS-Frequency Controls 78090 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1-1776259-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1776259-0 39715 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-1776259-0 STOCK 46410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1776259-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776259-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 10POS TOP ENT 5MM PC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395438304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
15327 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERM TURRET DBL 12POS
15327 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1526234-2 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 4 AWG Crimp, Funnel Opening
1526234-2 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1526234-2 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
1526234-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1526234-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERMINAL RING 4AWG #1/4 90DEG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com