Location : Home > P > P-200-50002
P-200-50002
Share on FacebookShare on Facebook
P-200-50002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P-200-50002 standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
P-200-50002 RoHS Compliant 38904 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ24D5/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 3W DO204AL
3EZ24D5/TR12 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZBZX84C11LT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3
SZBZX84C11LT3G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZBZX84C11LT3G NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SZBZX84C11LT3G ON Semiconductor 588900 1525+ DIODE ZENER 225MW 11V SOT-23-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SD101A-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 30MA DO35
SD101A-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SD101A-TR VS 78800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EC4401C-TL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 0.15A ECSP1008-4
EC4401C-TL brenda@hon 87500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EC4401C-TL ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EC4401C-TL SANYO 16441 14-15+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
SK22ATR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 2A SMA
YK70111030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK70111030J0G Amphenol FCI 147080 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK70111030J0G IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK70111030J0G NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK51303030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51303030J0G Amphenol FCI 157280 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51303030J0G IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51303030J0G NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTL951/3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EDSTL951/3 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDSTL951/3 NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTL951/3 On Shore Technology Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
EDSTL951/3 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK HDR 5MM 3POS PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395364505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2293608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 64 Position Interface Module Terminal Blocks - Spring Connection To Rectangular, Male 14-24 AWG
2293608 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9994350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
9994350000 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9994350000 Weidmuller 146950 2016+ LM 5.08/05/135 3.5SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1724912 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1724912 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1724912 Electronics 25631 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1724912 Phoenix Contact 297990 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com