Location : Home > G > GL120F23IET
GL120F23IET
Share on FacebookShare on Facebook
GL120F23IET distributors
SFM210-LPPE-S49-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S49-SC-BK Sullins Connector Solutions 147010 2016+ CONN HDR FMAL 49POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
0387203819 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546110-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546110-5 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546110-5 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546110-5 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546110-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 15POS R/A .200 TPC Global Service Co.Ltd.
1-1776283-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776283-3 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776283-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776283-3 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776283-3 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37160-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37160-13-0 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37160-13-0 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644456-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-826936-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-826936-0 Electronics 26170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-826936-0 Electronics 26170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-826936-0 STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
325142-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325142-22-0 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395332423 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)