Location : Home > K > KD20505000J0G
KD20505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
KD20505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-085-10-031101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 85POS GOLD
510-83-085-10-031101 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-085-10-031101 Preci-Dip 157470 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-085-10-031101 Preci-Dip 277690 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-042-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-042-10-268101 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-042-10-268101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1895220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole