Location : Home > G > GJM1555C1H7R0DB01D
GJM1555C1H7R0DB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H7R0DB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H7R0DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 7.0pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GJM1555C1H7R0DB01D CAP CER 7PF 50V NP0 0402 687300 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GJM1555C1H7R0DB01D T&R/Pb-Free 495000 MURATA 12+ original in stock Philchip Electronics Limited