Location : Home > B > B43252B1108M
B43252B1108M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252B1108M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252B1108M CAP ALUM 1000UF 20 160V SNAP 609800 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43252B1108M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000 F 160V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd