Location : Home > 3 > 381LR151M420H042
381LR151M420H042
Share on FacebookShare on Facebook
381LR151M420H042 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LR151M420H042 CAP ALUM 150UF 20 420V SNAP 609700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
381LR151M420H042 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 420V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
381LR151M420H042 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 420V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
381LR151M420H042 CAP ALUM 150UF 20 420V SNAP 88910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com