Location : Home > G > GJM1555C1H4R7WB01D
GJM1555C1H4R7WB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H4R7WB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H4R7WB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4.7pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860131275004 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 4.7 UF 20% 350 V