Location : Home > G > GJM0335C1E3R3CB01D
GJM0335C1E3R3CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM0335C1E3R3CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM0335C1E3R3CB01D CAP CER 3.3PF 25V NP0 0201 36000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GJM0335C1E3R3CB01D CAP CER 3.3PF 25V NP0 0201 1250600 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GJM0335C1E3R3CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 3.3pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com