Location : Home > G > GCM188R72A153KA37D
GCM188R72A153KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM188R72A153KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM188R72A153KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 100Volts X7R 0.1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM188R72A153KA37D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM188R72A153KA37D CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603 986500 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM188R72A153KA37D CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603 881300 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GCM188R72A153KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 100Volts X7R 0.1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM188R72A153KA37D CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603 1380 12+ in stock Evergreen Electronics Co.,Ltd