Location : Home > C > C320C221J2G5TA
C320C221J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C221J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C221J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 220pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C320C221J2G5TA standard package with RoHS 45580 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C320C221J2G5TA CAP CER 220PF 200V 5 RADIAL 1410200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C320C221J2G5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk