Location : Home > L > LNK2H392MSEJ
LNK2H392MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2H392MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2H392MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 3900uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2H392MSEJ originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNK2H392MSEJ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNK2H392MSEJ CAP ALUM 3900UF 20 500V SCREW 605300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2H392MSEJ CAP ALUM 3900UF 20 500V SCREW 1336800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited