Location : Home > G > GCJ188R72A152KA01D
GCJ188R72A152KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GCJ188R72A152KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCJ188R72A152KA01D CAP CER 1500PF 100V 10 X7R 0603 588200 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GCJ188R72A152KA01D CAP CER 1500PF 100V 10 X7R 0603 483000 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCJ188R72A152KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 100volts 1500pF X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd