Location : Home > E > ELXZ100ELL101MEB5D
ELXZ100ELL101MEB5D
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ100ELL101MEB5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ100ELL101MEB5D DIP-2 68908 NIPPON 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
ELXZ100ELL101MEB5D DIP-2 68908 NIPPON 15+ Andy (International) Electronics Ltd
ELXZ100ELL101MEB5D CAP ALUM 100UF 20 10V RADIAL 1439600 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXZ100ELL101MEB5D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 100uF 5X11.5 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com