Location : Home > F > FT63EV201
FT63EV201
Share on FacebookShare on Facebook
FT63EV201 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63EV201 TRIMMER 200 OHM 0.5W TH 28031 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FT63EV201 12+ 16000 Copal 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581301001 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 60¡ã 1.6V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Wrap