Location : Home > V > V375B2H100BF
V375B2H100BF
3266P-1-101LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3266P-1-101LF BOURNS 19370 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
3266P-1-101LF BOURNS 475000 11+ SMD Philchip Electronics Limited
3266P-1-101LF IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3266P-1-101LF ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-2WX-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VI-2WX-MY-B1 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WX-MY-B1 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WK-CV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W
VE-2WK-CV-F4 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WK-CV-F4 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1P-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W
VE-B1P-IX-F3 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1P-IX-F3 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWN-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VI-BWN-IW-F1 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWN-IW-F1 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWK-IY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VE-BWK-IY-B1 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWK-IY-B1 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2V-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W