Location : Home > F > FQ2-S35100F-08M
FQ2-S35100F-08M
Share on FacebookShare on Facebook
FQ2-S35100F-08M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76LC-0006CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4SV76EC-0016CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV75KC-0025CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
LXCM/S00 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Label Centimeters Per Second
LXCM/S00 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LXCM/S00 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E5AR-TQQE3MW-FLK AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
IDT2308-2HPG8 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IDT2308-2HPG8 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT2308-3DCI IDT 10000 2013+ 3.3V ZERO DELAY CLOCK MULTIPLIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
IDT2308-3DCI Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DS1005M-125+ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 125ns 8-DIP (0.300", 7.62mm)
DS1005M-125+ Maxim Integrated Products 836 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1005M-125+ ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
70151-1154 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
EP2SGX90FF1508C5 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY37128P160-125AXI Cypress 1000 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DG441LEDY-T1-GE3 Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 26 Ohm 16-SOIC
929838-04-15-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
929838-04-15-RK 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
929838-04-15-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929838-04-15-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 30POS TPC Global Service Co.Ltd.
644692-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
644692-1 TE Connectivity AMP Connectors 157760 2016+ CONN HEADER 24POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
644692-1 TE Connectivity AMP Connectors 291700 2016+ CONN HEADER 24POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95655-120HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
95655-120HLF Amphenol FCI 147680 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95655-120HLF Amphenol FCI 298190 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95655-120HLF IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
78269-106HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
78269-106HLF Amphenol FCI 156950 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
78269-106HLF Amphenol FCI 288130 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
78269-106HLF IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1393586-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold-Palladium
4-1393586-3 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-068-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-068-30-051101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-068-30-051101 Preci-Dip 147210 2016+ CONN HDR 68POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-068-30-051101 Preci-Dip 298470 2016+ CONN HDR 68POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com