Location : Home > F > FQ2-S35100F-08
FQ2-S35100F-08
70261-1218 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-1000A-5000C
70261-1218 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88970865 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 12V
CY22393FC Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY22393FC CY 10954 14-15+ TSSOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
RM46L430ZWTT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-R4F Hercules? RM4 ARM? Cortex?-R4 Microcontroller IC 16/32-Bit 200MHz 1MB (1M x 8) FLASH 337-NFBGA (16x16)
EP20K100EFC144-1X ALTERA 18000 2016+ BGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4006E-4TQ144I XILINX 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4006E-4TQ144I XILINX 12500 2016 TQFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4006E-4TQ144I Xilinx Inc 8000 16+ 144-LQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC2VP100-5FFG1704I Xilinx Inc 8000 16+ 1704-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
74HC4051D(BJ) Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 8:1 130 Ohm 16-SOIC
MB90548GSPFV-GS-249E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
72V3656L10PF Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC SYNC FIFO 4096X36 10NS 128QFP
72V3656L10PF IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72V3656L10PF IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ISL28230FRZ IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ISL28230FRZ INTERSIL 201 2014+ QFN-8 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ISL28230FRZ NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDF7-23P-2.54DS(56) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
MDF7-23P-2.54DS(56) Hirose 120000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MDF7-23P-2.54DS(56) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-23P-2.54DS(56) Hirose Electric Co Ltd 147510 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
0022284234 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015477514 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
640429-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 24 AWG
640429-6 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
640429-6 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ CONN RECEPT 6POS 24AWG MTA156 Unitronix Electronics Limited