Location : Home > F > FQ2-S25100N
FQ2-S25100N
Share on FacebookShare on Facebook
FQ2-S25100N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SY89830UK4I Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2.5GHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
SY89830UK4I MICREL 10000 2013+ 2.5V/3.3/5V 2.5GHz 1:4 PECL/ECL CLOCK DRIVER WITH 2:1 DIFFERENTIAL INP World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
SY89830UK4I MICREL 10000 2013+ 2.5V/3.3/5V 2.5GHz 1:4 PECL/ECL CLOCK DRIVER WITH 2:1 DIFFERENTIAL INP WLParts Electronics ltd
SY89830UK4I NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SY89830UK4I Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2750675 Industrial Controls, Meters Accessories CONN TERM BLOCK
2750675 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75EC-0093CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 737.28MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0093CDI8 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LMK04101SQE/NOPB TI 4500 16+ WQFN48 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
A3P600-1FG484 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90F023PF-GS-9005 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers IC MCU MICOM FLASH 100QFP
72V3640L15PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 1024X36 15NS 128-TQFP
72V3640L15PF8 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB90347ESPMC-GS-761E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
AN44140A-VB Integrated Circuits (ICs) PMIC - Full, Half-Bridge Drivers IC MOTOR DRIVER
AN44140A-VB - 19688 2022+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
AN44140A-VB PanasonicE 45120 2020 ICMOTORDRIVER Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AN44140A-VB PANASONIC 19688 2022+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
AN44140A-VB PANASONIC/ 100000 2021 QFN TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
892-70-076-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-076-10-001101 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-70-076-10-001101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN HDR 76POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-076-10-001101 Preci-Dip 277470 2016+ CONN HDR 76POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
73398-112ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
73398-112ALF Amphenol FCI 147090 2016+ HEADER BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
73398-112ALF FCISINGA 3600 10+ Chaoxin Technology (HK) Limited
3419-7600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 30 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26-28 AWG
3419-7600 3M 8000 2012+ SOCKET CONN 30 CONT CLOSED W/POL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IL-Z-8PL1-SMTYE-R1500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
IL-Z-8PL1-SMTYE-R1500 JAE Electronics 139910 NEW RoHS CONN HDR 1.25MM 8POS SMD R/A TIN FindCores Electronics Inc.
IL-Z-8PL1-SMTYE-R1500 JAE Electronics 147410 2016+ CONN HDR 1.25MM 8POS SMD R/A TIN Unitronix Electronics Limited
IL-Z-8PL1-SMTYE-R1500 JAE Electronics 157559 2015+ CONN HDR 1.25MM 8POS SMD R/A TIN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-Z-8PL1-SMTYE-R1500 JAE Electronics 87470 2015+ CONN HDR 1.25MM 8POS SMD R/A TIN RENXIM Electronics Co.,Ltd.
77311-124-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-124-06 Electronics 27239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
77311-124-06 FCI 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
77311-124-06 STOCK 46410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5-1977590-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1-794304-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-794304-1 39574 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-794304-1 STOCK 46390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-794304-1 TE Connectivity AMP Connectors 278010 2016+ CONN HEADER VERT 6POS TIN PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com