Location : Home > F > FQ2-S20100N
FQ2-S20100N
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV75LC-0148CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 231.25MHz 6-CLCC
8N3SV75BC-0075CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz 6-CLCC
8N3SV75KC-0152CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 328.125MHz 6-CLCC
CDCE421RGET Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CDCE421RGET TEXASINSTR 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
70151-1093 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
XC2VP7-5FF896C xilinx 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC2VP7-5FF896C xilinx 3680 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MB90F497GPMC-GSE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90495G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (12x12)
PIC32MX150F256H-V/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M4K? Automotive, AEC-Q100, PIC? 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
PIC32MX150F256H-V/PT IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC32MX150F256H-V/PT MICROCHIP 12500 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
7005S35JI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 35NS 68PLCC
7005S35JI Electronics 26279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7005S35JI STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7005S35JI IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AT25DF512C-XMHN-B Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 512KB 8TSSOP
AT25DF512C-XMHN-B Adesto 28 15+ 8-TSSOP Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
800-10-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-018-10-001101 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-018-10-001101 Preci-Dip 157410 2016+ CONN HDR 18POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-018-10-001101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN HDR 18POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com