Location : Home > F > FN2080-12-06
FN2080-12-06
Share on FacebookShare on Facebook
FN2080-12-06 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN2080-12-06 200 SCHAFFNER 2013+ WLParts Electronics ltd
FN2080-12-06 FILTER MUTI-STAGE HI PERFORM 12A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-07H-128-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
CM9900R-185 Filters Common Mode Chokes 1.8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 306 mOhm
CM9900R-185 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-185 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-185 IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CM9900R-185 STOCK 45610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-02F-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-03H-177-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
CM5441Z161B-10 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 160 Ohm @ 100MHz 75A DCR 0.3 mOhm
CM5441Z161B-10 79845 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
CM5441Z161B-10 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM5441Z161B-10 IC 38020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-04D-205-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT
ATS-20E-76-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
54790001X5F101M Filters Feed Through Capacitors 100pF Feed Through Capacitor 100V 10A 10 mOhm Axial, Bushing
54790001X5F101M IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
54790001X5F101M Spectrum Advanced Specialty Pr 98300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
901-945 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.945" (24.00mm) Natural
901-945 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
905-570 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.570" (14.48mm) Natural
814-060 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Integrated Circuits, 14-DIP Rectangular 0.060" (1.52mm) Natural