Location : Home > S > SCRH8D28-3R3
SCRH8D28-3R3
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH8D28-3R3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH8D28-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 4.00A 100KHZ 10580 Signal Transformer 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SCRH8D28-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 4.00A 100KHZ 18239 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor