Location : Home > F > FK22X7R1C336M
FK22X7R1C336M
Share on FacebookShare on Facebook
FK22X7R1C336M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK22X7R1C336M CAP CER 33UF 16V 20 RADIAL 684700 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK22X7R1C336M CAP CER 33UF 16V 20 RADIAL 1234700 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK22X7R1C336M CAP CER 33UF 16V 20 RADIAL 574700 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FK22X7R1C336M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 33uF 16volts X7R +/-20 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd