Location : Home > C > C1808W154KCRACTU
C1808W154KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1808W154KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1808W154KCRACTU CAP CER 0.15UF 500V 10 X7R 1808 808200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1808W154KCRACTU CAP CER 0.15UF 500V 10 X7R 1808 913400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1808W154KCRACTU CAP CER 0.15UF 500V 10 X7R 1808 808200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1808W154KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 0.15uF 10 Flex T 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1808W154KCRACTU SMD 94500 KEMET 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd